uživatel: nepřihlášen 

Hledat:
  
Login
Heslo
  


vodácký tábor : Informace pro rodiče

Vodácký tábor – 2023


Vážení rodiče,

zde Vám předkládáme základní informace o vodáckém táboře 2023.

Letos pojedeme řeku OHŘI.


Řeku budeme sjíždět na pramicích. Na lodi pojede maximálně 6 dětí a 1 vedoucí. Po celou dobu tábora budou děti pod dohledem zkušených vodáckých vedoucích.

První tři dny bude na prvním tábořišti probíhat výcvik na lodích, kdy se děti budou seznamovat s technikou jízdy, s povely kormidelníků a s pádlem vůbec. Po této fázi dojde k vlastnímu posunu po řece. Každá posádka lodi bude fyzicky vyrovnaná. To znamená, že na každé lodi budou, jak velcí „tahouni“, tak malí „šplouchálkové“, jak dívky, tak chlapci.
Děti dostanou plovací vesty, které budou nosit na lodě.

Letošní tábor začíná na tábořišti v Tršnici. Tam nás najdete, pokud použijete vlastní dopravu. Můžeme tam být okolo 15 hodiny. Pokud se pro vlastní dopravu rozhodnete, sdělte tuto skutečnost Václavu Noskovi, Na hlídce 2413/12, 130 00 Praha 3, telefon: 733 128 022.

Pro všechny je sraz v 9:00 dne 22.7.2023 nad bazénem u stanice METRA – B RADLICKÁ (ul. Kutvirtova) MAPA ZDE . Zde naložíme dětem zavadla do doprovodného vozidla a v 9:30 se odtud vydáme na vlak. Cestu vlakem volíme z důvodu značného nárůstu cen, abychom nemuseli dále navyšovat cenu poukazu. Svačinu a oběd proto dětem dejte do malého batůžku s sebou do vlaku. Nezapomeňte, že se začínáme stravovat až večeří!

Cena tábora je 7.400 Kč, s plnou penzí. Platbu posílejte na bankovní účet Vodáckého spolku CWAKNUSSE, z.s.: č.ú. 2002597479/2010.
Sleva z účastnického poplatku: SLEVU 100,-Kč z ceny tábora - lze získat za každého přivedeného kamaráda či kamarádku, který(á) se zúčastní našeho tábora.

Děti by měly mít své věci ve vlastním lodním pytli, kletru, batohu, nebo sportovní tašce. NIKOLI V KUFRU A KROSNĚ!! Díky doprovodnému vozidlu se povezou všechny věci v suchu.

Při příchodu na sraz odevzdá každý účastník tábora „Potvrzení o bezinfekčnosti“ a průkazku pojištěnce, nejlépe ofocenou. Potvrzení bezinfekčnosti stačí potvrzené jedním zákoným zástupcem, nepožadujeme potvrzení od lékaře.

Kapesné dejte dětem v přiměřené výši, nejméně však 500,-Kč.

Příjezd z tábora bude 5.8.2023 vlakem okolo 16 hodiny. Přesný čas a místo příjezdu upřesníme nejpozději při odjezdu na tábor a samozřejmě vás budeme informovat na stránkách.


Pokud Vaše dítě pojede po ukončení tábora z místa příjezdu domů samo MHD, nebo si je nebude z tábora odvážet rodinný příslušník, uveďte tuto skutečnost na přiloženém formuláři „Odjezd z tábora“.

Musíme Vás upozornit na opatření, která se týkají odhlášení Vašeho dítěte z tábora. Pokud odhlásíte dítě po 30.červnu, odečteme Vám z poukazu tyto položky:


jízdné350,-
odvoz lodí aj.400,-
zajištění tábořišť300,-
pojištění účastníků150,-
drobné vydání150,-
nakoupené jídlo900,-
celkem2250,-


Toto se nestane, pokud si sami zajistíte náhradníka. Tyto položky Vám musíme odečíst proto, že už jsou touto dobou zaplaceny a nedají se vrátit. Děkujeme za pochopení.


S pozdravem

Za vedení tábora
Václav Nosek v.r.

Stránky pro tisk Poslat známému Vytvořit z článku PDF

 Hlavní nabídka

 Fotoalbum
foto 125